Rozmiar: 38407 bajtów
O mnie  O liliowcach  Moje siewki  Oferta  Kontakt  Ciekawe strony  Liliowce kolegi

obuwik@wp.pl

Ciekawe strony WWW

Poniżej zamieszczam kilka adresów do ciekawych, moim zdaniem, stron internetowych traktujących o liliowcach i nie tylko. Jeżeli natrafiłeś w internecie na jakąś ciekawą stronę proszę o przesłanie mi jej adresu.

  • Galeria zdjęć moich liliowców oraz innej mojej pasji - storczyków ogrodowych.
  • TaBaza - strona prowadzona przez grupę miłośników roślin, gdzie w "bazie roślin" opisali blisko 6000 taksonów.
  • Rybnicki Klub Miłośników Kwiatów - Strona miłośników kwiatów z Rybnika i okolic. Znaleźć tam można bogatą galerię zdjęć, artykuły o roślinach ozdobnych, forum dyskusyjne oraz informacje o wystawach klubowych.
  • Fotografia nieprofesjonalna - tak swoją stronę nazwał Kazik M. Janeczko. Na stronie przebogaty zbiór jego zdjęć na różne tematy, w tym także o kwiatach.
  • Galeria zdjęć Barbary Falkowskiej-Łapińskiej i Krzysztofa Wilka, która powstała w czasie oglądania mojej kolekcji liliowców.
  • Kolory ogrodu czyli fotografie i krótkie opisy roślin oraz zwierząt pojawiających się w moim ogrodzie - tak swój blog opisała jego autorka Miłka Stępień.
  • Charlotte's Daylily Diary - angielskojęzyczna strona o liliowcach z bardzo bogatą linkownią oraz dużą ilością zdjęć liliowców wraz z opisami.

Jeżeli jesteś właścicielem strony internetowej o kwiatach lub tematyce związanej z kwiatami i chciałbyś wymienić się banerami skontaktuj się ze mną.

Mój baner można obejrzeć poniżej, a pod nim znajduje się kawałek kodu, który należy skopiować na swoją stronę.
Położenie banera na stronie oraz obramowanie można dopasować do wyglądu strony.


www.liliowce.pl

<p style="text-align: center"><a href="www.liliowce.pl"><img src="www.liliowce.pl\baner_0.jpg" width="400" height="60" border="2" alt="www.liliowce.pl" title="www.liliowce.pl"/></a></p>

obuwik@wp.pl